Psikolojik Danışma Hizmetleri

N&P Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak , Çekmeköy Mimar Sinan mahallesinde, alanında uzman kadromuz ile hizmet vermeye başladık. Mesleki yetkinlik konusunda sonu olmayan yolculuğumuza 17. yılımızda da halen devam ediyoruz. Bilgi birikimimizin yanı sıra; kişisel yatkınlığımız ile de idealı bir ekibiz. N&P danışmanlık merkezine gelen danışanlarımıza sıcak ve samimi bir atmosferde profesyonel müdahalelerle ihtiyaç duydukları desteği veriyoruz. Süreçte etik değerlerimizle hareket eder danışanın faydasını maksimum düzeyde kollamayı ilke ediniriz. Psikolojik danışma hizmetlerimiz ; Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Aile ve Çift terapileri, Yetişkin Danışmanlığı, EMDR terapileri, Kariyer Danışmanlığı ve Koçluğu alanlarında çeşitlenmekte, psikoterapi sürecini danışanlarımızla işbirliği içinde profesyonel müdahalelerle tamamlamaktayız.

Devamı »

N&P HİZMETLERİMİZ

N&P İLE YÜKLERİNİZDEN KURTULUN

(0216) 642 68 66

N&P Ekibimiz

İlkelerimiz / Etik Kurallarımız

Danışmanlarımız profesyonellikleri gereği danışan sorumluluğu taşırlar. Belli bir güven ortamında edinilen tüm bilgiler ancak psikolojik danışmanın kendisi ve/veya toplum için açık bir tehlike ya da zarar söz konusu olduğunda, gerekli önlemler alındıktan sonra ve danışanların bilgisi dahilinde ilgili kişilere bilgi verirler.

Yaş, cinsiyet, ırk, etnik köken, din, dil, cinsel eğilim, engelli olma durumu, sosyo-ekonomik düzey gibi bireysel farklılıklar, danışmanlarımızın çalışmalarını önemli ölçüde etkileyebilir ancak danışmanlarımız mesleki uygulamaları sırasında, bireysel farklılıklarla karşılaşmaları durumunda ayrımcılık yapmazlar ve taraf tutmazlar. Bütün danışanlarımız bizler için eşit ilgi, değer ve profesyonel birikimimizden fayda görme hakkına sahiptir.

Danışmanlarımız hizmetlerini en üst düzeyde yeterlilikle yürütmeyi amaç edinirler. Sınırlarını bilirler. Yalnızca eğitim düzeylerine ve formasyonlarına uygun hizmetleri yürütürler. Danışanların iyilik ve çıkarlarını gözeterek en isabetli kararları, en uygun önlemleri almaya çalışırlar. Psikolojik danışmanlar ve beslenme uzmanlarımız daha da uzmanlaşabilmek için bilimsel ve mesleki düzeylerini yükseltmeye çalışırlar. Alanlarındaki çağdaş gelişmeleri izlemek gerektiğine inanarak, bilgilerini sürekli olarak yenilemeye çalışırlar, bunu yaparlarken de bilimsel kaynaklardan yararlanırlar.

Danışma sürecinde asıl olan danışanlarımızın fayda sağlamasıdır. Danışanın özellikleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak en etkin teknik ve yöntemler arşivimizden seçilir. Süreç tamamlandığı ve veya danışana fayda sağlamaz hale gelmiş ise etik kurallar çerçevesinde sonlandırılır. Danışanın başka uzmanlardan fayda göreceği durumlarda yönlendirilir.