N&P Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak , İstanbul’un ,Çekmeköy ilçesinde, alanında yetkin ve bilimsellikten ödün vermeyen uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.Beslenme ve Diyetetik mezunu Diyetisyen Şahin Demircioğlu ve Psk. Danışmanlarımızdan oluşan ekibimizle beslenmeyi fiziksel ve duygusal yönden bir bütün halinde ele alıp multidisipliner yaklaşım ile yüklerinizden kurtulmanız için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Devamı »

N&P HİZMETLERİMİZ

N&P İLE YÜKLERİNİZDEN KURTULUN

(0216) 642 68 66

N&P Ekibimiz

BİZ?

Merkezimize başvuran danışanlarımızdan ilk görüşmeye geldiklerinde genel sağlık durumlarıyla ilgili kan tahlillerini yaptırmış olmalarını bekliyoruz. Uzmanımız danışanlarımızın beslenme programını düzenlerken tahlil sonuçlarını ve dahiliye veya endokrin uzmanlarının görüşlerini dikkate alarak program oluşturmaktadır. Danışanlarımızın her görüşmede vücut analiz ve metabolizma ölçümleri tekrarlanmaktadır.

Daha verimli sonuçlar alabilmek ve süreci etkin takip amacıyla görüşmelerimizi birer haftalık periyotlarda gerçekleştirmeyi öneriyoruz. Ancak görüşme aralıkları danışanın ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Amacımız uygulanabilir beslenme programları oluşturmak. Bu nedenle, diyet programlarımız sizlerin günlük yaşam şekliniz ve beslenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak; size özel hazırlanmaktadır. Uygulanabilirliği yüksek, sizleri zorlamadan, sizin diyete değil , diyetin size uyarlandığı sağlıklı beslenme programları düzenliyoruz.

Sağlıklı beslenme programlarının içerikleri çok önemlidir. Klinik bulgular gözden geçirilip , vücut analiziniz yapıldıktan sonra programlar kişiye özel protein, karbonhidrat ve yağ miktarı dengeli olarak hazırlanmaktadır. Uzman kadromuz alanındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip etmekte ve programlarına yansıtmaktadır.

  • Vücut analizinden en az 3 saat önce yemek ve sıvı alımı bitmiş olmalıdır.
  • Analizden önce vücuttaki sıvı seviyesini bozacak alanlarda bulunulmamalıdır. (sauna , hamam gibi )
  • Vücut analizinden en az 24 saat önceden alkol alımı bırakılmış olmalıdır.
  • Herhangi bir hastalık döneminde ve bayanların regl döneminde ölçüm yapılmamalıdır.
  • Vücut analizinden 12 saat önce egzersiz sonlandırılmalıdır.
  • Vücut analizinden önce aşırı kafein tüketimi, uyuşturucu madde kullanımı gerçek değerleri saptırabilir.
  • Kalp pili olan kişilerde ölçüm yapılmamalıdır.
  • Mesane boş iken ölçüm yapılmalıdır.
  • Başarı Hikayemiz